dzisiaj jest: 24 maja 2017. imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
wersja polska 
Władze Gminy

Władze:

Wójt Gminy :         Tadeusz Zdunek

                                         (  Tel: (084) 684- 11-02 ,

                                                   (084) 684-11-23 wew.206

Sekretarz Gminy:  Stanisław Repeć

                                         ( Tel:(084) 684-11-23 wew. 207

Skarbnik Gminy :  Aneta Siek

                                         ( Tel: (084) 684-11-71,

                                                  (084) 684-11-23 wew.201   

Rada Gminy

Skład Rady Gminy. Kadencja 2014-2018r.

L.p.

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Miejscowość

1.

                        Przewodniczący

                                                          Adam Kucharski

                          Rudnik

2.

 

Wice-przewodniczący

Krzysztof Buza

Bzowiec

3.

Wice- przewodniczący

Grzegorz Mróz    

Wierzbica

4.

Radny

Tadeusz Kaczor

Majdan Średni

5.

Radny

Adam Chudy

Mościska Kolonia

6.

Radny

Jarosław Czwórnóg

Suche Lipie

7.

Radny

Aleksander Dziurka

Płonka

8.

Radny

Kamil Kowalczyk

Rudnik

9.

Radny

Paweł Kucharczyk 

Kaszuby

10.

Radna

Barbara Królikowska

Suszeń

11.

Radny

Wiesław Kurylak

Maszów

12.

Radny

Piotr Pawelczyk 

Bzowiec

13.

Radny

Zbigniew Poklepa

Rudnik

14.

Radny

Bogusław Roczeń

Płonka

15.

Radny

Jerzy Śmigoń

Mościska

Radni Rady Gminy Rudnik Kadencji 2014 - 2018r.

Rada Gminy

Skład Rady Gminy. Kadencja 2010-2014r.

L.p.

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Miejscowość

1.

Przewodniczący

Adam Kucharski

Rudnik

2.

Wice-przewodnicząca

Bożena Czyż

Rudnik

3.

Wice- przewodnicząca

Danuta Dłużniewska 

Wierzbica

4.

Radny

Tadeusz Kaczor

Majdan Średni

5.

Radny

Jerzy Buszowski

Bzowiec

6.

Radny

Krzysztof Buza

Bzowiec

7.

Radny

Leszek Płatek

Płonka

8.

Radny

Ryszard Pszenniak

Rudnik

9.

Radna

Wioletta Kiszczak

Mościska

10.

Radna

Barbara Królikowska

Suszeń

11.

Radny

Wiesław Kurylak

Maszów

12.

Radna

Stanisława Mach

Płonka

13.

Radny

Piotr Majkut

Kaszuby

14.

Radny

Andrzej Solan

Płonka Poleśna

15.

Radny

Ryszard Żarnowski

Joanin

Sołectwa- sołtysi

WYKAZ SOŁECTW I SOŁTYSÓW GMINY

Sołectwo

Obszar zasięgu

Imię i Nazwisko sołtysa

1. Bzowiec

Obejmuje wieś Bzowiec

Anna Dubaj

2. Joanin

Obejmuje wieś Joanin

Ryszard Żarnowski

3. Kaszuby

Obejmuje wieś Kaszuby

Joanna Merska

4. Majdan     Borowski I

Obejmuje wieś Majdan Borowski I

Beata Typiak

 

5. Majdan Kobylański

Obejmuje wieś: Majdan Kobylański, Majdan Średni

Grzegorz Jakubczak

 

6. Majdan Łuczycki

Obejmuje wieś: Majdan Łuczycki, Majdan Borowski II

Mariusz Michalak

 

7. Maszów

Obejmuje wieś: Maszów , Maszów Dolny, Maszów Górny

Zbigniew Dąbek

 

8. Mościska

Obejmuje wieś: Mościska, Mościska Kolonia

Halina Monik

 

9. Płonka

Obejmuje wieś: Płonka, Płonka Kolonia

Bogusław Roczeń

 

10. Płonka Poleśna

Obejmuje wieś: Płonka Poleśna

Eliza Furmaga

 

11. Rudnik

Obejmuje wieś: Rudnik,

Rudnik - Romanówek

Urszula Błasiak

 

12. Równianki

Obejmuje wieś: Równianki, Międzylas

Marianna Osmoła

 

13.Suche Lipie

Obejmuje wieś Suche Lipie

Marek Bil

14. Suszeń

Obejmuje wieś: Suszeń, Potasznia

Barbara Królikowska

 

15. Wierzbica

Obejmuje wieś Wierzbica

Aneta Korkosz